Pages Navigation Menu

انجمن یوزپلنگ ایرانی

یک مؤسسه غیردولتی زیست محیطی، مستقل و غیرانتفاعی فعال می باشد که توسط تعدادی دانشجوی علاقمند به طبیعت و حیات وحش، از مرداد ماه سال ۱۳۸۰ با شماره ثبت ۱۳۶۴۰ به صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نموده است. محل دفتر مرکزی این انجمن در تهران واقع گردیده و حوزه فعالیت آن در سرتاسر کشور می باشد. همچنین، این انجمن به همکاری با سایر نهادهای فعال در زمینه حیات وحش در سطح بین الملل نیز می پردازد.

انجمن درحال حاضر یوزپلنگ ایرانی را به عنوان پرچمی برای حفاظت در ایران می داند و درکنار آن اهمیت زیادی برای سایر گونه های حیات وحش کشورمان بخصوص گوشتخواران قائل می باشد. به عبارت دیگر، حیطه فعالیت انجمن متمرکز بر “حیات وحش” ایران بوده و در زمینه پژوهش و مطالعه روی آنها و تنویر افکار جوامع محلی درباره آنها و درنهایت حفاظت از آنها تلاش می نماید.

درحال حاضر، بیش از ۲۰ نفر به عنوان پرسنل یا داوطلب فعالانه با این انجمن همکاری نموده و نمایندگانی نیز در بسیاری از شهرهای کشور به فعالیت می پردازند. این انجمن از هیچ سازمان یا ارگانی بودجه مشخصی دریافت ننموده و تمامی مخارج آن از محل حق عضویت افراد و کمکهای مالی افراد علاقمند تأمین می گردد. همچنین، این انجمن به منظور انجام فعالیتهای خود در راستای اهداف سازمانی، در قالب توافقنامه های رسمی با نهادهای مختلف ملی و بین المللی به همکاری می پردازد.

وب سایت: http://www.wildlife.ir/

 

یک دیدگاه

  1. با سلام.
    مجمع خوییهای مقیم استان تهران اقدام به معرفی سازمانهای مردم نهاد نموده است. سازمان شما نیز به طور کامل معرفی شده است. لطفا در صورت تمایل مشخصات مربوط به سازمان ما را نیز در سایت خود بگنجانید.
    با سپاس
    http://www.khoysociety.com/fa/

دیدگاهی ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>